Doprava a platba 

 

Cenník dopravy 

Osobný odber v MLSKAfé 0,00€ 

DPD Expresná balíková služba 4,60€

 

Cenník platieb 

Platba v predajni (hotovosť alebo kartou) 0,00€

Dobierka DPD 0,00€ 

 

DOPRAVA

 

DPD Expresná balíková služba

Spoločnosť DPD vám tovar doručí rýchlo a spoľahlivo kamkoľvek na Slovensku – domov aj do zamestnania. Balík vám bude dodaný nasledujúci deň potom, ako ho expedujeme. Doručenie prebieha v pracovných dňoch medzi 08.00 - 17.00. O doručení zásielky budete informovaný vopred prostredníctvom SMS správy alebo e-mailu. 

UPOZORNENIE 

Pri preberaní zásielky si dobre skontrolujte, či nie je obal porušený alebo poškodený. Pokiaľ zistíte porušenie, zásielku nepreberajte, prípadne zapíšte druh poškodenia do prepravného listu. Ak ste poškodenie zistili už pri prevzatej zásielke, obratom nás kontaktuje.

 

Osobný odber v MLSKAfé

Objednaný tovar si môžete prevziať v MLSKAfé na Mánesovom námesti 7 v Petržalke. Tovar bude s ohľadom na skladové zásoby k dispozícii ihneď. Narodeninové torty pripravíme k odberu do 24 hodín od uskutočnenia telefonickej objednávky. Zásielku môže vyzdvihnúť aj iná osoba, k odovzdaniu je potrebné iba číslo objednávky, ktoré dostanete e-mailom.

 

PLATBA 

 

Platba v predajni 

Tovar preberaný v predajni je možné pri vyzdvihnutí zaplatiť v hotovosti, platobnou kartou alebo darčekovým poukazom. 

 

Dobierka DPD

Prepravná spoločnosť DPD doručuje balíky obvykle do 24 hodín od prijatia zásielky do prepravy, cez pracovné dni medzi 08:00 – 17:00 po celom Slovensku.

Pokiaľ je balíček doručovaný na súkromnú adresu, dostanete SMS o čase doručenia vašej zásielky.

Platiť môžete v hotovosti, ale tiež kartou. Každý kuriér má pri sebe terminál na platobné karty, dobierku teda môžete pohodlne zaplatiť aj u neho.

Zásielku je možné sledovať na www.dpd.sk

 

Všetky uvedené ceny dopráv a platieb sú vrátane DPH.